Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

Přidáno: 3. května 2024

• Účinky
  • Složení
  • Možná pro někoho nepříjemná vůně

Účinný doplněk, který je za pár korun. Velmi pomohl s trávením, člověk se cítí lehčeji, jídlo je rychleji stráveno. Tablety jsou malé s dobře se polykají. Jejich vůně je výrazná, ale ne vyloženě nepříjemná. I balení v sáčku mi přišlo praktické, je znovuuzavíratelné.

Ověřený zákazník Testuj.to Vendula

Přidáno: 3. května 2024

• Účinnost
  • Dávkování

Pangamin zná snad každý, je to stálice na trhu. Tenhle je navíc kombinace pivovarských kvasnic, mikrobiálních kultur – probiotik a rozpustné vlákniny inulin a pupalkoveho oleje. Za mě skvělá kombinace. Působí příznivě na zažívání, zlepšuje kvalitu pokožky. Při pravidelném delším užívání výsledky jdou vidět. Další plus je balení, kdy tablety jsou volně v pytlíku. Cena je též příznivá. Nevýhodou je dávkování, kdy se užívají 4 tablety 3x za den. Dále někomu nemusí vyhovovat chuť tablet. Rozhodně doporučuji vyzkoušet

MOVIT ENERGY Mega detox recovery 60 kapslí

MOVIT ENERGY Mega detox recovery 60 kapslí

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

Zakoupeno v Testuj.to

• Už po použití prvních pár dní jsem se cítila lépe
  • Žádný

Po tomto přípravku jsem se rychleji dostala z nemoci a také mám díky tomuto teď dobře vybudovanou imunitu. Mám více energie. Líbí se mi složení tohoto přípravku. Řekla bych, že po tom mám dokonce i lepší trávení. Fajn přípravek na podporu regenerace a stavení imunity.

Walmark Ženšen korejský 30 kapslí

Walmark Ženšen korejský 30 kapslí

Ověřený zákazník Testuj.to R

Zakoupeno v Testuj.to

• Kapsle se dobře užívají a polykají.
  • Vysoký obsah extraktu z ženšenu korejského.
  • Neobsahuje žádné zbytečné přidané látky
  • Pohodlné užívání - 1 kapsle denně, nejlépe po jídle

Doplněk stravy mi dodává energii, klid v duši a hormonální vyváženost. Obsahuje dost kvalitního extraktu z ženšenu korejského. Oceňuji i přidaný vitamin E. Musím uznat, že tento doplněk stravy opravdu funguje. Cítím se méně unavená a mám víc energie. Cítím se dobře a mám více vitality, užívám i během rekonvalescence. Produkt bych doporučila svým známým.

Ověřený zákazník Testuj.to Sylvie

• Velikost tabletek
  • Dobře uzavíratelné
  • Vůně
  • Množství užívaných tablet

Po použití dvou balení pangaminu bifi plus vidím krásně výsledky hlavně v rychlosti hojení akné a taky jeho redukci.S trávením nějaké změny nepozoruju.Baleni je dobře uzavíratelné a nenavlhne.Jediné negativum vidím v množství užívaných tabletek,je toho denně celkem dost.Urcitě můžu doporučit

Anonym Anonym

• Nemám nafouklé bříško.
  • Společně se zdravou stravou se mi značně zrychlil metabolismus.
  • Velký přísun vitamínů.
  • Cenově dostupné.
  • Nic mě nenapadá

Se Super Greens od CzechVirus jsem nejvíce spokojená. Už mám od nich několikáté balení. Bez lesního ovoce si už nemohu představit ráno!

Ověřený zákazník Testuj.to Marek

• snadné užívání
  • nevím

Walmark GinkoPrim Max je doplněk, který obsahuje kombinaci kvalitního extraktu ginkgo biloby, DMAE a magnesia. U tohoto výrobku je vhodné dodržovat doporučenou denní dávku, vzhledem k jeho optimalizovanému složení aktivních látek, tj. 1 tableta denně, nejlépe po jídle. Balení obsahuje 60 tablet na dobu 2 měsíců. Důležité informace o složení a dávkování jsou uvedeny srozumitelně a čitelně na obalu. tablety jsou ve vhodné velikosti a tvaru a umožňují snadné polykání. Po cca týdnu užívání pociťuji zvýšenou mozkovou aktivitu, méně únavy a klidový krevní oběh. Při sedavém zaměstnání je cítit i lepší prokrvení nohou. Doplněk určitě vzhledem k jeho složení doporučuji na 100%.

Ověřený zákazník Testuj.to Miriam

• Více pohody
  • Zlepšení paměti
  • Žádny

Více si pamatuju, takže jsem opravdu mile překvapená, což kdysi bylo mizerné. Jen tak mě děti nevytočí, tak jsem ráda, jsem více v klidu. Mám více pohody. Trpím na studené nohy, pořád ještě, ale méně často už, tak při delším používání se toho zbavím. Doporučuji i věkově starším lidem.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

• Velikost tabletek
  • Praktické uzavíratelné balení
  • Chuť
  • Denní dávka tabletek

Na obalu mi chybí pár vět o účincích přípravku, ale to jde snadno najít na oficiálních stránkách, takže to neshledávám jako problém. Tabletky mají praktický obal, který jde snadno uzavřít a lze ho tak vzít všude s sebou. Mají malou velikost, snadno se polykají a i když chuť není na začátku užívání moc příjemná, dá se na ni zvyknout. Nejvíce vítám jeho přírodní složení. Účinky se projevily především na mé pleti, která je po celou dobu užívání bez jediné nedokonalosti. Vymizela mi i jemná krupička na čele a tvářích. A hlavně se mi upravilo zažívání,takže já mohu přípravek určitě všem jen a jen doporučit!

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Splňuje účel
  • Chuť dobrá
  • Dávkování

Bifi plus doporučuji. Krásně mi zklidnil žaludek a podpořil zažívání, hlavně i chuť k jídlu. Po porodu jsem měla i rozházené hormony, takže všechno se dalo pěkně do kupy (vlasy tolik nepadají a pleť už není samý pupinek). Dávkování je pro mně tedy náročnější, protože 3x4tobolky po jídle je dost. Ale chuťově v pohodě. A přírodní složení super.

Ověřený zákazník Testuj.to Magdalena

• účinnost
  • skladné balení
  • velikost tablet
  • dávkování

Oceňuji příznivou cenu. Balení vydrží jedné osobě 2-3 týdny.
Vidím pokrok na zdraví již po 14 dnech (snížení pálení žáhy), tak věřím, že produkt bude mít i dlouhodobý příznivý vliv na trávení a mou imunitu.
Tablety nemusí být pro každého ideální na polykání a je nutné je užívat 3x denně 4 tablety (člověk si na to musí myslet). Pro někoho může být i problém silné aroma a chuť, ale mě to nevadí.
Hodně cestuji, takže cením balení v sáčku.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Lepší pleť
  • Lepší trávení
  • 3x denně 4 tabletky

Můžu vřele doporučit lidem co mají problémy s pletí a trávením. Při pravidelném užívání se mi zlepšil stav jak pleti, tak trávení. Obal je ideální i na cesty. Jsou tam i všechny potřebné informace stručně napsány. Jedinou nevýhodu vidím v dávkování 3x4 tabletky, kdyby šlo užívat 1-2x denně, bylo by to lepší.

Ověřený zákazník Testuj.to Milan

• Účinky na imunitu
  • Odér kvasnic

Potřeboval jsem nastartovat imunitu, doporučení a hlavně přírodní složení mě přesvědčilo k užívání Pangaminu a musím říct že je super, mám více energie, cítím se skvěle, pravidelně spolknout pár tabletek a je to, účinek je opravdu znát. Tabletky jsou malé a dobře se polykají, balení jen na dlouho dobu užívání, uzavíratelné zipem, což je super.Doporucuji!

Terezia Company B17 Apricarc s meruňkovým olejem 60 kapslí

Terezia Company B17 Apricarc s meruňkovým olejem 60 kapslí

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 1. května 2024

• Vitamín B17 opravdu funguje. !!!

Bohužel tenhle praparát s tím nemá moc společnosné. Pokud to s léčbou myslíte vážně, doporučuji diskusi na Nutrion.cz

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• balení
  • užívání velkého množství tablet v jedné dávce

U doplňku stravy Pangamin Wifi plus oceňuji jeho ekologické balení v plastových sáčcích. Co se týká užívání, pro někoho může být problematické polykání velkého množství tablet v rámci jedné dávky, ale je to vyvážené pozitivními účinky na organismus pro měsíci užívání. Zlepšila se mi plet, vlasy, cítím se méně unavené a mám méně nafouklé břicho po jídle.

Ověřený zákazník Testuj.to Leona

• Hezčí pleť
  • Malé balení
  • Velká DDD

Výrobek opravdu splní co slibuje. Po měsíčním užívání se pupínky tvoří výrazně méně a pleť vypadá celkově zdravější. Také občas trpím na prasklé koutky, což se od začátku užívání nestalo. Samozřejmě, pozoruji i kladný efekt na trávení - hlavně v rámci nafouklého břicha. Jediné mínus, je lehce nekomfortní užívání 3x denně 4 tablety.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Zakoupeno v Testuj.to

• Neměla jsem problém s pletí
  • Přestaly problémy se záděrami
  • 3x denně 4 tabletky
  • Chuť

Pangamin bifi plus s pupalkovým olejem má hezký obal, na kterém mi chybí informace o účincích. Na samotných stránkách pangamin.cz jsem však všechny potřebné informace našla hezky rozepsané. Složení je super, po celou dobu užívání jsem neměla problémy s pletí, prakticky žádné akné. Také jsem vypozorovala zlepšení stavu záděr, s kterými jsem před tím měla problémy. Užívání pro mě je nepohodlné, jsem zvyklá brát doplněk stravy vždy ráno a případně mám celý den na to si vzpomenout, že jsem zapomněla. Pangamin se však bere 3x denně 4 tabletky. Někdy si nejsem jistá, zda jsem ho třeba po obědě užila....

Ověřený zákazník Testuj.to Adam

• Psychická pohoda
  • Na paměť vliv nezaznamenan

Produkt jsem užíval cca měsíc, byl jsem ve větší psychické pohodě, měl jsem víc energie do práce. Co se týče paměti, velké účinky jsem si nevšiml. Produkty od značky znám a užívám, proto bych je dál i doporučil. Líbí se mi přírodní složení bez zbytečné chemie.

• Super produkt,úžasná chuť a plno vitamínů v jedné dávce.Moje každodenní snídaně. Top produkt
  • Závislost

Anonym Anonym

Přidáno: 30. dubna 2024

• Luxusní přípravek od Czechvirus, bez kterého si nedokážu představit ráno. Chutný, úžasná příchuť a přísun vitamínů zajisten.

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25